Hizmetlerimiz

business-jet

Özel Jet Kiralama

İş dünyasının hızına ve dünya pazarında büyüyen mesafelere Tria Aviation ile hükmedin. Tarifeli uçuşlar günümüz iş dünyasını için gerek hız gerekse zamanlama anlamında isteneni verememektedir. Tam zamanında ve tam yerinde olabilmek için sizde Business Jet servislerimiz ile tanışın. Hız güvenlik ve konforu Tria Aviation ayrıcalığı ile yaşayın.
helikopter

Helikopter Kiralama

Seyahatleriniz artık daha hızlı daha çevik ve daha esnek. Tria Aviation ile bağlarınızdan kurtulun. Şehir trafiği, yol bakımları, tıkanıklıklar veya zamanın değerli olduğu günümüzde bir haftasonu seyahati. Nedeniniz ne olursa olsun kara taşımacılığı bazen yetersiz kalır. Siz de daha hızlı ve esnek olmak istiyorsanız helikopter servislerimiz sizler için. Hız güvenlik ve konforu Tria Aviation ayrıcalığı ile yaşayın.
yolcu-ucagi

Yolcu Uçağı

Toplu taşımacılıkta hız, esneklik ve ekonomi. Tria Aviation ile gökyüzüne en ekonomik fiyatlarla yükselin. Tarifeli uçuşlar günümüz iş dünyasını için gerek hız gerekse zamanlama anlamında isteneni verememektedir. Toplu taşımacılıkta size hız esneklik ve ekonomiyi bir arada sunuyoruz. İster uzun ister kısa dönem yolcu uçağı talepleriniz için sizleri bekliyoruz. Hız güvenlik ve konforu Tria Aviation ayrıcalığı ile yaşayın.
hava-kargo

Hava Kargo Hizmetleri

Taşımacılık ve lojistik artık daha hızlı, dünya daha küçük. Tria Aviation ile ürünleriniz tam zamanında tam yerinde olsun. Tria Aviation hava kargo servisleri ile ürünleriniz olası en kısa sürede hedefinde. Mesafeler büyüdükçe sorunlara yol açan lojistik zamanlamalarınıza en ekonomik çözümler için sizi bekliyoruz. Ticarette hız ve ekonomiyi Tria Aviation ayrıcalığı ile yaşayın.
hava-ambulans

Hava Ambulansı

Konu sağlık olunca zaman her zaman yetersizdir. Tria Aviation ile zamanında ve yerinde. Hava ambulans servislerimiz ile gerek organ gerekse hasta nakil ihtiyaçlarınız olası en hızlı şekilde gerçekleştirilir. Tria Aviation ile yaşam kalitenizi yükseltin.
hava-fotograf

Fotoğraflama Hizmeti

Perspektifler yetersiz kaldığında sizi gökyüzüne çıkartıyoruz. Tria Aviation ile fotoğraf ve çekimlerinizi gökyüzüne taşıyın. Havadan fotoğraf çekimi, havadan video çekimi ve benzeri tüm ihtiyaçlarınız için Tria Aviation’un uçak ve helikopter opsiyonlarını kullanarak operasyonel esnekliği ve ekonomik fiyatları bir arada yakalarsınız. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın. Çekimlerinizde Tria Aviation ayrıcalığını yaşayın.